Projekt

PROJEKT “AUTOFLOTILA”

PROJEKT AUTOFLOTILA POSLEDNÍHO ČASU

Mariánské společenství disponuje několika desítkami starších osobních a nákladních aut (- dodávek), které kupuje v autobazarech po celé republice a opravuje a vybavuje se tak auty posledního času. Ta budou sloužit v čase živelných pohrom – záplav, zemětřesení, jakéhokoli útoku, aby lidi odvážela z místa ohrožení či raněné převážela k ošetření a přemisťovala různá zařízení a předměty podle nezbytnosti.

Než tato doba příjde, auta rozhodně nezahálejí. Po celkové generálce, kterou každé auto čerstvě koupené podrobujeme a jeho důkladnému očištění a umytí, slouží stavební dodávky k převážení stavebního materiálu a nářadí, stejně jako osob dopravujících se takto na stavbu, a k žehnání napříč celým Českem a Slovenskem.

 

Tato část naší mise patří, možná paradoxně, mezi finančně nejnákladnější z našich činností pro Pána. Dodávky i osobní auta pořizujeme za dobré ceny v autobazarech, nákladný je však následný servis – generálka. Úmyslně nekupujeme nová auta, z jednoho důvodu: od jistého data všechna auta jsou vybavena čipy. Má-li auto tento čip, přestává být jeho majitel tím, který má nad autem vládu. Až pronásledování (nejen) nás křesťanů začne zjevně a veřejně, mezi prvními také bude, že každému státu “neposlušnému” bude odňato používání jeho automobilu, právě na dálku řízeným čipem. S autem se z místa už zkrátka nepohne! Z toho důvodu pořizujeme starší, zato samozřejmě funkční modely aut a dodávek, které ještě čipy nemají a které jsou co nejsnadnější na jejich údržbu/opravu (př. polský Lublin). Pro Vaši představu: Koupíme auto či dodávku kupř. za 20 tisíc korun, dalších v průměru 100 tisíc i více pak dáme do jejich oprav. Tato část naší mise je opravdu nákladná, zato zcela kardinální (bez aut se zkrátka v naší misi moc nepohneme kupředu a Vám moc nepomůžeme) a budeme velmi rádi, pomůžete-li s plynulým během této konkrétní mise. Nejste-li sám automechanik, pak převážně finančně. Děkujeme!

 

Zaujal Vás tento projekt?

Můžete se na něm podílet. Jak – viz rubrika: Sponzoři a spolupracovníci a Vaše podpora.

Těšíme se na Vás!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s