Projekt

PROJEKT “GARÁŽ”

ÚTULEK POSLEDNÍHO ČASU “GARÁŽ”

Jedná se o projekt Mariánského společenství pro rekonstrukce a uzpůsobování toho času garáží na útulky posledního času, které jsou situovány většinou na památných a slavných místech naší historie (kupř. na poutních místech, místech původních kostelů, klášterů a podobně.)

 

My, Mariánské společenství, taková místa vyhledáváme, takové garáže skupujeme a opravujeme do podoby útulků posledního času. V těchto útulcích budou vysluhovány, až Církev bude již zjevně pronásledována a ničena, pravidelné mše svaté a tyto útulky budou mít zároveň funkci ochrannou pro přechodná období, kde lidé dobré vůle budou moci najít svá přechodné útočiště – před jakoukoli pohromou, kupř. jaderným výbuchem, záplavami, pronásledováním ze strany státu a podobně. Jak víme od Panny Marie, každý útulek Jejího Mariánského společenství bude požívat Její zvláštní přímé ochrany, tím pádem naše útulky tohoto typu budou moci nabídnout potřebným všechnu výše řečenou ochranu.

Všechny tyto útulky jsou koncipovány velmi podobně, jsou nově zrekonstruované, zateplené a suché. (Na obrázku vidíte jeden z nich právě po dokončení samotných rekonstrukčních prací.)

Mariánské společenství v současné době disponuje celkem 15 takovými útulky, (- zatím, budeme však počet i regiony navyšovat) převážně v Praze, Středních a Východních Čechách. Jména obcí, ve kterých se již nacházejí, jsou: Praha – Háje (3 útulky), Čimice (2 útulky), Střední Čechy – Tmaň, Třebsko, Dublovice (4 útulky), Milovice, Východní Čechy – Čejetičky, Podlázky, Mladá Boleslav.

 

Aktuálně se v nejbližších dnech nechystáme kupovat další “garáže” (jejich pořizovací cena většinou bývá nejvyšší položkou této části mise) a průběžné rekonstrukční práce na těch stávajících si obvykle vyžádají v průměru 10 až 20 tisíc korun týdně.

 

Zaujal Vás tento projekt?

Můžete se na něm podílet. Jak – viz rubrika: Sponzoři a spolupracovníci a Vaše podpora.

Těšíme se na Vás!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s